Caracteristici generale
| Tip ferăstrău | sabie |
| Material prelucrat | metal |
| Material lamă | bi-metal |
| Tip capăt | în formă de L |
| Lungimea lamei | 225 mm |
| Lățime lamei | 22 mm |
| Grosimea lamei | 1.6 mm |
| Pas dinții | 2.5 mm |
Specificațiile și imaginile produsului Pînză ferestrău Hikoki RM44BS1120CF sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.