| Tip ferăstrău | fierăstrău pentru decupat |
| Material prelucrat | lemn |
| Material lamă | oțel |
| Tip capăt | în formă de T |
| Cantitatea | 1 buc |
| Lungimea lamei | 91 mm |
| Adâncimea de tăiere | 60 mm |
| Pas dinții | 2.5 mm |
| Compatibilitate | Type T |
| Producător | Milwaukee |
| Cod EAN | 2009997941912 |









