| Tip ferăstrău | fierăstrău pentru decupat |
| Material prelucrat | lemn |
| Material lamă | oțel |
| Tip capăt | în formă de T |
| Cantitatea | 5 buc |
| Lungimea lamei | 76.5 mm |
| Lățime lamei | 5.2 mm |
| Grosimea lamei | 1.3 mm |
| Dinți per inch | 18 TPI |
| Compatibilitate | Type T |
| Producător | Profmet |









