Caracteristici generale
| Tip | usi |
| Design ușă | glisante |
| Culoare sticla | transparent |
| Uşă materială | sticlă călită |
| Grosimea ușii | 8 mm |
| Ajustarea ușilor | 1190-1220 mm |
| Lăţimea | 1200 mm |
| Înălțime | 2000 mm |
Specificațiile și imaginile produsului Ușă de duș New Trendy Porta EXK-1049 1/L 120x200cm (15598) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.