Caracteristici generale
| Tip | sistem audio |
| Putere totală | 40 W |
| Frecvență minimă reproductibilă | 55 Hz |
| Frecvență maximă de reproductibil | 20000 Hz |
| Distanta de lucru | 10 m |
| Material | plastic |
| Culoare | negru |
| Alimentare | acumulator |
| Версия Bluetooth | 4.2 |
| Display | da |
| Baterie | 2000 mAh |
| Dimensiuni | 645x220x220 mm |
| Greutate | 5.1 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Akai |
Specificațiile și imaginile produsului Boxă portabilă Akai ABTS-636 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.