| Tip | sistem audio |
| Putere totală | 120 W |
| Frecvență minimă reproductibilă | 30 Hz |
| Frecvență maximă de reproductibil | 20000 Hz |
| Material | plastic |
| Culoare | negru |
| Alimentare | acumulator , rețea |
| Interfețe | Bluetooth , USB , FM |
| Microfon | da |
| Illuminarea | da |
| Funcția de karaoke | da |
| Display | da |
| Baterie | 7500 mAh |
| Dimensiuni | 1000x410x390 mm |
| Greutate | 20 kg |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Diplomat |
| Cod EAN | 3800139204501 |









