Caracteristici generale
| Tip | 2.0 |
| Numărul de benzi | 2 |
| Putere totală | 160 W |
| Frecvență minimă reproductibilă | 45 Hz |
| Frecvență maximă de reproductibil | 20000 Hz |
| Culoare | negru |
| Alimentare | acumulator |
| Timpul de muncă | 12 ore |
| Версия Bluetooth | 5.1 |
| Illuminarea | da |
| Funcția de karaoke | da |
| Dimensiuni | 568x295x300 mm |
| Greutate | 10.8 kg |
| În plus | capacitatea de a controla prin aplicația PartyBox |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | JBL |
| Cod EAN | 050036382274, 050036382281, 6925281986406 |
Specificațiile și imaginile produsului Boxă portabilă JBL PartyBox 110 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.