Caracteristici generale
| Numărul de bucăți în set | 6 |
| Numărul de persoane | 2 |
| Material | lemn ,
plastic |
| Prezenţa de plăci | da |
| Număr | 2 |
| Diametrul farfuriilor | 15 cm |
| Prezenţa de cani | da |
| Număr | 2 |
| Dimensiuni | 16.5x6x9.3 cm |
| Prezenţa de tacâmuri | da |
| Număr | 2 lingure |
| Dimensiunile de set | 325x66x225 mm |
| Greutate | 506 g |
Specificațiile și imaginile produsului Veselă pentru camping Kupilka Slow Down Original sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.