Caracteristici generale
| Tip | largă |
| Display | da |
| Capacitate de spalare | 15 seturi |
| Clasa de eficiență energetică | D |
| Număr programe | 9 |
| Număr coșuri | 3 |
| Start întârziat | da |
| Indicator agent stralucire | da |
| Indicator lipsa sare | da |
| Protecția copilului | da |
| Motorul invertorului | da |
| Consum de apa | 9.5 litri |
| Consum de energie | 0.84 kW*h/ciclu |
| Nivel de zgomot | 44 dB |
| Culoare | inox |
| Înălţime | 85 cm |
| Lăţime | 59.8 cm |
| Adâncime | 60 cm |
| Greutate | 53.2 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Beko |
Specificațiile și imaginile produsului Maşina de spalat vase Beko DFN39530X sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.