Caracteristici generale
| Înălţime | 100 mm |
| Diametru | 500 mm |
| Tip dulie | lumina LED incorporata |
| Numar de becuri | 1 |
| Tip bec | SMD LED |
| Putere maxima per bec | 60 W |
| Gradul de protecţie | I |
| Factor de protecţie | IP20 |
| Material carcasa | metal |
| Material abajur | sticlă |
| Culoare carcasa | alb |
| Culoare abajur | alb |
Alte informații
| Producător | Dekora |
| Cod EAN | 2100001034511, 4823043818779 |
Specificațiile și imaginile produsului Plafonieră Dekora 80040DAL sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.