| Înălţime | 140 mm |
| Lungimea | 600 mm |
| Lățime | 500 mm |
| Tip dulie | lumina LED incorporata |
| Numar de becuri | 1 |
| Tip bec | SMD LED |
| Temperatura de culoare ? | 4000 K |
| Fluxul de lumină | 3360 lm |
| Putere maxima per bec | 48 W |
| Gradul de protecţie | I |
| Factor de protecţie | IP20 |
| Material carcasa | metal |
| Material abajur | plastic |
| Culoare carcasa | alb |
| Culoare abajur | alb |
| Producător | Elmos |
| Cod EAN | 4841243046051 |









