| Înălţime | 80 mm |
| Diametru | 470 mm |
| Tip dulie | lumina LED incorporata |
| Numar de becuri | 1 |
| Tip bec | SMD LED |
| Temperatura de culoare ? | 3000 K, 4000 K, 6000 K |
| Fluxul de lumină | 3920 lm |
| Putere maxima per bec | 56 W |
| Gradul de protecţie | I |
| Factor de protecţie | IP20 |
| Material carcasa | metal |
| Material abajur | acril |
| Culoare carcasa | negru |
| Culoare abajur | alb |
| Producător | Hiper |
| Cod EAN | 7930092034351 |









