Caracteristici generale
| Înălţime | 200 mm |
| Lungimea | 400 mm |
| Lățime | 400 mm |
| Tip dulie | E27 |
| Numar de becuri | 4 |
| Tip bec | lampă cu incandescență ,
LED ,
economie de energie ,
Filament LED |
| Putere maxima per bec | 60 W |
| Gradul de protecţie | I |
| Factor de protecţie | IP20 |
| Material carcasa | metal ,
lemn |
| Material abajur | sticlă |
| Culoare carcasa | lemn |
| Culoare abajur | alb |
Specificațiile și imaginile produsului Plafonieră Ozcan 5008-4 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.