Caracteristici generale
| Model | Find X8 Pro 5G |
| Tip | smartphone |
| Sistem de operare | Android 15.0 |
| Diagonala display | 6.78 inch |
| Rezolutie display | 2780x1264 |
| Tipul matricei de ecran | AMOLED |
| Camera foto | 50 Mp |
| А doua cameră | 50 Mp |
| Camera a treia | 50 Mp |
| Camera a patrulea | 50 Мп |
| Cameră frontală | 32 Mp |
| Capacitatea bateriei | 5910 mAh |
| Încărcare rapidă | da |
| NFC | da |
| 5G | da |
| Procesor | MediaTek Dimensity 9400 |
| Frecvenţă procesor | 3630 MHz |
| Număr de nuclee | 8 |
| RAM | 16 GB |
| Memorie interna | 512 Gb |
| Materialul corpului | aluminiu |
| Face Unlock | da |
| Dimensiuni | 162x76x8 mm |
| Greutate | 215 g |
| Culoare | negru |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Oppo |
| Cod EAN | 6932169356770 |
Specificațiile și imaginile produsului Telefon mobil Oppo Find X8 Pro 5G 16Gb/512Gb Space Black sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.