Caracteristici generale
| Tip dispozitiv | de ondulat |
| Numărul regimurilor de temperatură | 2 |
| Timp de încălzire | 100 s |
| Temperatură maximă | 205 °C |
| Înveliş plăci | ceramică |
| Cablu rotativ | da |
| Lungime cablu alimentare | 1.8 m |
| Oprire automată | da |
| Culoare | roz |
| Greutate | 720 g |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | BaByliss |
| Cod EAN | 3030050153972 |
Specificațiile și imaginile produsului Ondulator de par Babyliss 2664PRE sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.