Caracteristici generale
| Putere | 50 W |
| Timp de încălzire | 15 s |
| Temperatură maximă | 235 °C |
| Dimensiuni ale plăcilor | 110x27 mm |
| Înveliş plăci | titan |
| Cablu rotativ | da |
| Lungime cablu alimentare | 3 m |
| Oprire automată | da |
| Display | da |
| Husa | da |
| Greutate | 250 g |
| Culoare | negru |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | GA.MA |
| Cod EAN | 8023277136113 |
Specificațiile și imaginile produsului Placă de îndreptat părul GA.MA Lumine PI5010 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.