Caracteristici generale
| Tehnologia de afişare | DLP |
| Laser LED | da |
| Ecran LCD | 0.47 " |
| Rezoluţia nativă | 3840x2160 |
| Format ecran | 16:10 ,
4:3 ,
16:9 |
| Suport 3D | da |
| Luminozitate | 2000 lumeni |
| Contrast | 3 000 000:1 |
| Zoom digital | 0.22 x |
| Dimensiunea ecranului minimă | 1.65 m |
| Dimensiunea ecranului maximă | 3.81 m |
| Distanta de proiectare minimă | 0.08 m |
| Distanta de proiectare maximă | 0.52 m |
| Diafragmă maximă a obiectivului | f/3.2 |
| Frecvență verticală | 120 Hz |
| Frecvența orizontală | 135 kHz |
| Redarea culorilor | 30 bit |
| Difuzor incorporat | da |
| Putere sunet | 50 W |
| Putere lampa | 74 W |
| Durata de viață a lămpii | 20000 ore |
| HDMI | 2 |
| Compozit | 1 |
| Audio (Mini-Jack) | 1 |
| Telecomandă | da |
| USB | 2 |
| RJ-45 | 1 |
| Wi-Fi | da |
| Nivel de zgomot | 32 dB |
| Lungime cablu de alimentare | 1.8 m |
| Dimensiuni | 451x332x100 mm |
| Greutate | 6.8 kg |
Specificațiile și imaginile produsului Proiector Viewsonic X2000B-4K sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.