Caracteristici generale
| Putere | 7 kW |
| Numărul de boluri | 2 |
| Boluri detașabile | da |
| Volumul de ulei în bol | 16 l |
| Material carcasă | inox |
| Culoare | inox |
| Dimensiuni (LxAxI) | 45.5x60.5x35.5 cm |
| Greutate | 15.8 kg |
Alte informații
| Producător | Hendi |
| Cod EAN | 8711369207307 |
Specificațiile și imaginile produsului Friteuză profesională Hendi 207307 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.