| Putere | 515 W |
| Scop | felierea legumelor |
| Tip | electric |
| Grăsimea taierii | 3-8 mm |
| Performanţă maximă | 200 kg/oră |
| Materialul corpului | aluminiu |
| Viteza de rotatie | 300 rpm |
| Tipul de instalare | pe masa |
| Numărul de discuri | 5 |
| Duze | feliere cu discuri |
| Dimensiunea | 510x510x280 mm |
| Greutate | 17.5 кг |
| Producător | Apach |
| Cod EAN | 2700000318447 |


