| Tip | inducţie |
| Control | electronic |
| Numărul de arzătoare | 1 |
| Puterea generală | 3500 W |
| Niveluri de putere | 13 |
| Controlul temperaturii | 60-280 °C |
| Material arzător | sticlă ceramică |
| Timer | da |
| Material | oțel inoxidabil |
| Culoare | oțel inoxidabil |
| Dimensiuni (LxAxÎ) | 396x328x110 mm |
| Greutate | 4 kg |
| Producător | Hurakan |




