Caracteristici generale
| Tip | tehnică de construcții |
| Vârsta minimă | 3 ani |
| Материал | plastic |
| Efecte de iluminare | da |
| Efecte sonore | da |
| Alimentare | acumulator ,
baterii |
| Цвет | galben |
| Габариты | 1300x930x430 mm |
| Габариты упаковки | 420x225x185 mm |
| Вес | 1.78 kg |
| Num | 1 |
| Inclus în plus | leagăn |
| Timp de lucru continuuu | 15 min |
| Timp de incarcare a bateriei | 60 min |
Alte informații
| Producător | ChiToys |
| Cod EAN | 6947951378243, 6952003504327 |
Specificațiile și imaginile produsului Macara turn ChiToys (8063E) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.