Caracteristici generale
| Tip | verticală |
| Capacitate maximă de încărcare | 5 kg |
| Clasa de eficiență energetică | D |
| Clasa eficienţei la stoarcere | C |
| Viteza maximă de centrifugare | 1000 rpm |
| Consum de apă | 41 litri |
| Nivel de zgomot la centrifugare | 76 dB |
| Numar programe de spalare | 14 |
| Culoare | alb |
| Culoare uşă | alb |
| Înălţime | 90 cm |
| Lăţime | 40 cm |
| Adâncime | 60 cm |
| Greutate | 53 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Whirlpool |
| Cod EAN | 8003437045264 |
Specificațiile și imaginile produsului Maşina de spălat rufe Whirlpool TDLR 5030L EU/N sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.