Caracteristici generale
| Tip | cu arcuri |
| Sistem de arcuri | independente |
| Suprafaţă exterioară | bumbac ,
poliester |
| Dimensiune | 160x200 cm |
| Lățime | 160 cm |
| Lungime | 200 cm |
| Înălțime | 19.5 cm |
| Număr de arcuri pe metru pătrat | 235 |
| Duritate | dur |
| Nivel de duritate | 4 |
| Sarcină maximă (1 persoană)
?
| 140 kg |
| Hipoalergic | da |
| Materialul 1 | fibra de nuca de cocos |
| Material 2 | spuma-poliuretan |
Specificațiile și imaginile produsului Saltea ortopedica Askona Sleep Expert Boss Luxe 160x200 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.