Caracteristici generale
| Tip | cu arcuri |
| Sistem de arcuri | independente |
| Suprafaţă exterioară | fibre de bambus ,
tricot |
| Dimensiune | 180x200 cm |
| Lățime | 180 cm |
| Lungime | 200 cm |
| Înălțime | 25 cm |
| Nivel de duritate | 6 |
| Permeabilitatea la aer | da |
| Numărul de mânere | 4 |
| Materialul 1 | spuma HR |
| Material 2 | spumă Hyper |
Alte informații
| Garanție | 12 luni |
| Producător | Lova |
Specificațiile și imaginile produsului Saltea ortopedica Lova Soft Effect 3300002570 180x200cm sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.