Caracteristici generale
| Material | polietilenă |
| Culoare | violet |
| Dimensiuni (l×L) | 45x30 cm |
| Rezistență la alunecare | da |
| Masă | 1600 g |
| Numarul în set | 1 |
| Gaura de depozitare | nu |
| Specificații suplimentare | 450x300x12.7 mm |
Alte informații
| Producător | Hendi |
| Cod EAN | 8711369825570 |
Specificațiile și imaginile produsului Tocător Hendi 825570 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.