Caracteristici generale
| Model | Redmi 9A |
| Tip | smartphone |
| Sistem de operare | Android 10.0 |
| Diagonala display | 6.53 inch |
| Rezolutie display | 1600x720 |
| Tipul matricei de ecran | IPS |
| Camera foto | 13 Mp |
| Cameră frontală | 5 Mp |
| Capacitatea bateriei | 5000 mAh |
| 2 cartele SIM | da |
| Procesor | MediaTek Helio G25 |
| Frecvenţă procesor | 2000 MHz |
| Număr de nuclee | 8 |
| RAM | 2 GB |
| Memorie interna | 32 Gb |
| Slot memorie | da |
| Materialul corpului | plastic |
| Dimensiuni | 164,9х77,07х9 mm |
| Greutate | 194 g |
| Culoare | albastru |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 0.2 kg |
| Producător | Xiaomi |
| Cod EAN | 6934177760051, 6934177760143, 6934177783890, 6941059648406, 8908012587200 |
Specificațiile și imaginile produsului Telefon mobil Xiaomi Redmi 9A 2Gb/32Gb Sky Blue sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.