Caracteristici generale
| Tip | smartphone |
| Sistem de operare | Android 9.0 |
| Diagonala display | 6.3 inch |
| Rezolutie display | 2340x1080 |
| Tipul matricei de ecran | IPS |
| Camera foto | 48 Mp |
| А doua cameră | 5 Mp |
| Cameră frontală | 13 Mp |
| Capacitatea bateriei | 4000 mAh |
| 2 cartele SIM | da |
| Procesor | Qualcomm Snapdragon 660 |
| Număr de nuclee | 8 |
| RAM | 4 GB |
| Memorie interna | 128 Gb |
| Slot memorie | da |
| Materialul corpului | metal ,
plastic |
| Dimensiuni | 159.2x75.2x8.1 mm |
| Greutate | 186 g |
| Culoare | albastru |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Xiaomi |
Specificațiile și imaginile produsului Telefon mobil Xiaomi Redmi Note 7 4Gb/128Gb Duos Blue sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.