| Tip | fără percuție |
| Tip mandrină | fixare rapidă |
| Alimentare | rețea |
| Lungime cablu de alimentare | 2 m |
| Putere | 900 W |
| Deschiderea mandrinei | 0.8-10 mm |
| Revers | da |
| Rotații 1 viteza | 440 min‾¹ |
| Rotații 2 viteza | 1200 min‾¹ |
| Max. turații în gol | 1200 min-1 |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Crafter |









