| Tip | fără percuție |
| Tip mandrină | fixare rapidă |
| Alimentare | rețea |
| Putere | 450 W |
| Deschiderea mandrinei | 0.8-10 mm |
| Numărul de viteze | 2 |
| Revers | da |
| Rotații 1 viteza | 450 min‾¹ |
| Rotații 2 viteza | 1650 min‾¹ |
| Capacit. de găurire în lemn | 30 mm |
| Capacit. de găurire în otel | 10 mm |
| Suitcase | nu |
| Greutatea | 1.4 kg |
| Specificații suplimentare | mandrina cu schimbare rapida |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Dnipro-M |
| Cod EAN | 4823102331720 |









