| Tip | cu percuție |
| Tip mandrină | hexagonală pentru biţi (1/4 HEX) |
| Alimentare | acumulator |
| Tip de baterie | Li-Ion |
| Număr de baterii incluse | 2 |
| Motor fără perii | da |
| Tensiunea bateriei | 18 V |
| Capacitatea bateriei | 4 Ah |
| Timp de încărcare | 1 ore |
| Numărul de viteze | 3 |
| Revers | da |
| Rotații 1 viteza | 900 min‾¹ |
| Rotații 2 viteza | 1900 min‾¹ |
| Rotații 3 viteza | 3400 min‾¹ |
| Max. turații în gol | 3400 min-1 |
| Turația în gol | 4000 min-1 |
| Moment de strângere maxim | 120 Nm |
| Capacit. de găurire în lemn | 10 mm |
| Nivel zgomot | 45 dB |
| LED-uri de iluminare | da |
| Set | 2 acumulatoare , încărcător , valiza |
| Suitcase | da |
| Dimensiune | 241х114 mm |
| Greutatea | 1.6 kg |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Hikoki |









