Caracteristici generale
| Tip | electromecanica |
| Tip suveica | pendulatoriu verticala |
| Numărul operațiuni de cusut | 13 |
| Viteza broderiei | 650 lin/min |
| Executare buclă | semiautomata |
| Tipuri de butoniere | 1 |
| Reglare lungime tighel | da |
| Lungime tighel | 4 mm |
| Lăţimea maximă cusatura | 5 mm |
| Iluminare | da |
| Putere | 60 W |
| Material carcasă | plastic |
| Culoare | alb |
| Greutate | 5.8 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 8 kg |
| Producător | Janome |
| Cod EAN | 4933621704124 |
Specificațiile și imaginile produsului Mașină de cusut Janome Escape V-12 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.