| Tip | electromecanica |
| Tip suveica | pendulatoriu verticala |
| Numărul operațiuni de cusut | 16 |
| Executare buclă | automata |
| Tipuri de butoniere | 1 |
| Reglare lungime tighel | da |
| Lungime tighel | 4 mm |
| Lăţimea maximă cusatura | 5 mm |
| Автозаправка нити | da |
| Revers | da |
| Iluminare | da |
| Putere | 60 W |
| Culoare | alb |
| Greutate | 6 kg |
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 7 kg |
| Producător | Janome |
| Cod EAN | 4933621707200 |









