Caracteristici generale
| Tip | electromecanica |
| Broderie | da |
| Tip suveica | rotație orizontala |
| Numărul operațiuni de cusut | 29 |
| Viteza broderiei | 600 lin/min |
| Executare buclă | automata |
| Tipuri de butoniere | 1 |
| Înălțimea de ridicare a unui picior | 6 mm |
| Reglare lungime tighel | da |
| Lungime tighel | 4 mm |
| Lăţimea maximă cusatura | 6 mm |
| Автозаправка нити | da |
| Revers | da |
| Iluminare | da |
| Putere | 70 W |
| Material carcasă | plastic |
| Culoare | alb |
| Greutate | 6.3 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Singer |
| Cod EAN | 7393033095710 |
Specificațiile și imaginile produsului Mașină de cusut Singer 3337 White sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.