Caracteristici generale
| Tip | capac cu șezut |
| Material | plastic |
| Culoare | alb |
| Material elemente de fixare | metal ,
plastic |
| Lungime şezut | 419 mm |
| Lățime şezut | 363 mm |
| Distanța între elemente de fixare | 160 mm |
Alte informații
| Producător | Aquant |
| Cod EAN | 4670104171119 |
Specificațiile și imaginile produsului Capac de toaletă Aquant AQ2600-17-MR sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.