| Tip | pentru plimbare |
| Numar blocuri | 1 |
| Sistem de pliere | carte |
| Pliere cu o singură mână | da |
| Numar roti | 4 |
| Pozitia orizontala a spatarului | da |
| Reglarea spătarului | da |
| Centura de siguranta | da |
| Roti | poliuretan |
| Roţi pivotante | da |
| Virsta | de la 0 la 36 luni |
| Greutatea maximă a copilului | 15 kg |
| Material tapițerie | textil |
| Material șasiu | aluminiu |
| Greutate | 6.5 kg |
| Amortizarea roții din față | da |
| Amortizarea roții din spate | da |
| Dimensiune pliată | 54x30x57 cm |
| Producător | Chipolino |
| Cod EAN | 3800931050931 |








