| Tip | pentru plimbare |
| Numar blocuri | 2 |
| Sistem de pliere | carte |
| Numar roti | 4 |
| Pozitia orizontala a spatarului | da |
| Reglarea spătarului | da |
| Centura de siguranta | da |
| Roţi pivotante | da |
| Virsta | de la 0 la 36 luni |
| Greutatea maximă a copilului | 15 kg |
| Culoare | gri |
| Material tapițerie | textil |
| Material șasiu | aluminiu |
| Greutate | 12 kg |
| Amortizarea roții din față | da |
| Pelerina pe picioare | da |
| Pelerina pentru ploaie | da |
| Dimensiune pliată | 46,5x73x73,5 cm |
| Producător | Kikka Boo |
| Cod EAN | 3800171202473 |








