Caracteristici generale
| Lungimea funiei | 300 cm |
| Diametrul funiei | 3 mm |
| Lungimea mânerului | 12 cm |
| Material | oțel ,
PVC |
| Culoare | albastru |
| Reglarea lungimii | da |
| Mânere | da |
| Atașarea mânerelor | rulmenți |
| Greutate | 158 g |
Alte informații
| Producător | Zipro |
| Cod EAN | 5907783039317 |
Specificațiile și imaginile produsului Coarda pentru sărit Zipro Jump Rope Blue (6413501) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.