Caracteristici generale
| Dimensiuni | 130x180 cm |
| Lungimea | 180 cm |
| Lățimea | 130 cm |
| Material | flanel |
| Culoarea principală | alb |
| Culori complementare | verde ,
galben ,
roșu |
| Desen | fructe |
| Specificații suplimentare | în sortiment |
Alte informații
| Producător | EH |
| Cod EAN | 2400000245957 |
Specificațiile și imaginile produsului Față de masă EH Summer Fruit 180x130cm (24595) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.