| Tip | cu arcuri |
| Sistem de arcuri | independente |
| Suprafaţă exterioară | tricot |
| Dimensiune | 140x200 cm |
| Lățime | 140 cm |
| Lungime | 200 cm |
| Înălțime | 32 cm |
| Număr de arcuri pe loc de dormit | 1280 |
| Duritate | mediu-moale |
| Sarcină maximă (1 persoană) ? | 120 kg |
| Materialul 1 | lână |
| Material 2 | spumă Hyper Sogt |
| Material 3 | spumă elastică |
| Materialul 4 | latex |
| Materialul 5 | pâslă |
| Producător | Oskar |









