Caracteristici generale
| Tip | cu arcuri |
| Sistem de arcuri | independente |
| Suprafaţă exterioară | tricot |
| Dimensiune | 90x190 cm |
| Lățime | 90 cm |
| Lungime | 190 cm |
| Înălțime | 24 cm |
| Materialul 1 | fibră siliconată |
| Material 2 | spumă poliuretanică matlasată |
| Material 3 | spumă Bondex |
| Materialul 4 | spumă poliuretanică matlasată |
| Materialul 5 | fibră siliconată |
Alte informații
| Garanție | 12 luni |
| Producător | Prima |
Specificațiile și imaginile produsului Saltea ortopedica Prima Ortho Sleep 24cm 90x190 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.