Caracteristici generale
| Tip | cu arcuri |
| Sistem de arcuri | independente |
| Suprafaţă exterioară | stofă de mătase |
| Dimensiune | 200x200 cm |
| Lățime | 200 cm |
| Lungime | 200 cm |
| Înălțime | 25 cm |
| Sarcină maximă (1 persoană)
?
| 100 kg |
| Materialul 1 | vatin |
| Material 2 | flizelin |
| Material 3 | lână |
| Materialul 4 | lână de cămilă |
| Materialul 5 | poliuretan |
| Specificații suplimentare | Atenţie! Salteaua se face la comanda in 3 săptămâni ! |
Specificațiile și imaginile produsului Saltea ortopedica SaltConfort Orient 200x200x25 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.