Șezlong din material foarte rezistent cu poziție reglabilă! Oferă, de asemenea, un confort excepțional pe plajă. Datorită reglării poziției șezutului, șezlongul poate fi setat într-o poziție complet verticală sau aproape orizontală, în funcție de situație. Tetiera adaugă un plus de confort. Șezutul și spătarul sunt fabricate dintr-un textil foarte rezistent și durabil. Cadrul solid este realizat din oțel lăcuit negru.
| Tip | scaun-șezlong |
| Pliant | da |
| Dimensiuni în forma desfăcută | 188x64x107 cm |
| Greutatea | 7 kg |
| Material | textil |
| Carcasă | oțel |
| Încărcarea | 120 kg |
| Culoare | negru |
| Echipament | scaun |
| În plus | suport pentru pahare |
| Producător | Jumi |
| Cod EAN | 5900410282025 |







