Șezlongul este fabricat din material textil foarte rezistent și oferă un confort excepțional pe plajă! Datorită posibilității de reglare a poziției spătarului, poate fi ajustat atât într-o poziție complet verticală, cât și aproape orizontală, în funcție de situație.Tetiera adaugă un plus de confort, iar șezutul și spătarul sunt realizate dintr-un textil durabil și de lungă durată.
| Tip | scaun-șezlong |
| Pliant | da |
| Dimensiuni în forma desfăcută | 170x64 cm |
| Dimensiuni în forma pliată | 92x65x15 cm |
| Material | textil |
| Carcasă | oțel , plastic |
| Încărcarea | 120 kg |
| Culoare | albastru |
| Echipament | scaun |
| În plus | suport pentru pahare |
| Producător | Jumi |
| Cod EAN | 5900410282049 |






