| Tip | redresor pornire-încărcare |
| Curent maxim de incărcare | 180 A |
| Voltaj | 220 V |
| Amperaj minimal la încărcare | 30 A |
| Amperaj maxim la încărcare | 45 A |
| Capacitate maxima acumulator | 450 Ah |
| Tipul bateriei | WET , EFB , AGM , GEL |
| Indicator de încărcare | da |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Class |





