| Acoperire antiaderent | da |
| Tipul de produs | universal |
| Diametru | 28 cm |
| Capac in set | nu |
| Material | aluminiu |
| înălțime | 55 mm |
| Dimensiune | 47x28x5.5 cm |
| Tip de acoperire antiaderent | granit |
| Inducţie | da |
| Greutate | 700 gr |
| Culoarea | albastru |
| Producător | Ambition |
| Cod EAN | 5907530432521 |
























