Caracteristici generale
| Acoperire antiaderent | da |
| Tipul de produs | universal |
| Diametru | 26 cm |
| Capac in set | nu |
| Material | aluminiu |
| Grosimea fundului | 4 mm |
| înălțime | 59 mm |
| Dimensiune | 26x5.9 cm |
| Tip de acoperire antiaderent | ceramică |
| Material de mânerul | plastic |
| Inducţie | da |
| Spălare în mașina de vase | nu |
| Greutate | 980 gr |
| Culoarea | negru |
Specificațiile și imaginile produsului Tigaie Ambition Grand 26cm (22224) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.