Caracteristici generale
| Acoperire antiaderent | nu |
| Tipul de produs | universal |
| Diametru | 26 cm |
| Capac in set | da |
| Material de capac | aluminiu |
| Material | aluminiu |
| Grosime pereţi | 3 mm |
| Grosimea fundului | 2.7 mm |
| înălțime | 60 mm |
| Material de mânerul | bachelită |
| Inducţie | nu |
| Greutate | 880 gr |
Alte informații
| Producător | Biol |
| Cod EAN | 4673738004105 |
Specificațiile și imaginile produsului Tigaie Biol A-263 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.