| Tipul de produs | stewpot |
| Diametru | 30 cm |
| Material | fontă |
| înălțime | 70 mm |
| Dimensiune | 30х7 cm |
| Material de mânerul | fontă |
| Inducţie | da |
| Utilizare pe foc deschis | da |
| Utilizarea în cuptor | da |
| Spălare în mașina de vase | nu |
| Greutate | 4300 gr |
| Producător | Fissman |
| Cod EAN | 4895204140760 |
























