Caracteristici generale
| Acoperire antiaderent | da |
| Tipul de produs | universal |
| Diametru | 26 cm |
| Capac in set | da |
| Material de capac | sticlă |
| Material | aluminiu |
| Grosime pereţi | 4.5 mm |
| Grosimea fundului | 6 mm |
| înălțime | 60 mm |
| Tip de acoperire antiaderent | granit |
| Material de mânerul | bachelită |
| Inducţie | nu |
| Spălare în mașina de vase | da |
| Greutate | 1850 gr |
| Culoarea | negru |
Alte informații
| Producător | Kukmara |
| Cod EAN | 4604334033824 |
Specificațiile și imaginile produsului Tigaie Kukmara 26cm СГО261А sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.