| Acoperire antiaderent | da |
| Tipul de produs | tigaie-grill |
| Diametru | 28 cm |
| Capac in set | nu |
| Material | aluminiu |
| înălțime | 35 mm |
| Dimensiune | 50x31x4 cm |
| Tip de acoperire antiaderent | marmură |
| Material de mânerul | bachelită |
| Inducţie | nu |
| Spălare în mașina de vase | da |
| Greutate | 1738 gr |
| Producător | Kukmara |
























